Steunpunten Autisme

Spring direct naar:
DRENTHE - FLEVOLAND - FRIESLAND - GELDERLAND - GRONINGEN - LIMBURG - NOORD-BRABANT - NOORD-HOLLAND - OVERIJSSEL - UTRECHT - ZEELAND - ZUID-HOLLAND

 

FRIESLAND

 

Steunpunt SO Fryslân

Morra 2-30

9204 KH Drachten

0512 381254

info@steunpunt-sofryslân.nl

www.steunpunt-sofryslân.nl

 

Teamleider Jantina Nieuwhuis


GELDERLAND



Steunpunt Autisme Arnhem/Ambulante Dienst

Postbus 6
6700 AA Zetten
06 22518226

Hester Langzaat

Orthopedagoog, steunpuntfunctionaris Autisme en Ambulant Begeleider
hlangstraat@sgmbrouwerij.nl

Tom van Duuren

Docent VSO Mariëndael Arnhem

p/a De Brouwerij

Vluchtheuvellaan 4 | 6671 DN Zetten

M 06- 83 07 94 05

t.vanduuren@mariendael.nl

www.deonderwijsspecialisten.nl

 

----------

Steunpunt Autisme & Onderwijs Achterhoek

www.onderwijssteunpuntautisme.nl

Anita Bieleman

Schoollaan 3
7271 NS Borculo

Tel. 06-51600661
a.bieleman@sotog.nl

Silke Polman

Van Limburg Stirumlaan 5

7003 BG Doetichem

Tel. 06-83167648
s.polman@deonderwijsspecialisten.nl

----------

Steunpunt Autisme Verschoorschool ( voorheen steunpunt Autisme Oost Nederland)
Groenelaantje 40
8070 AK Nunspeet
0341 253052
www.autismesteunpuntonderwijszwolle.nl
steunpuntautisme@verschoorschool.nl

Susanne Bruning
sbruning@verschoorschool.nl

----------

Steunpunt Autisme en Onderwijs Nijmegen en omgeving
Tarweweg 3
6534 AM Nijmegen
0341 253052

Susanne Wolthaar
s.wolthaar@partnerpassendonderwijs.nl

 

----------

Steunpunt Autisme Apeldoorn
p/a  'De Zonnehoek'
Citroenvlinder 77
7323 RC Apeldoorn
055 5340741
www.autismesteunpuntapeldoorn.nl

Corry Brüggemann en Gerda Bastiaan


info@cso-dezonnehoek.nl

 


LIMBURG

Steunpunt autisme Noord-Limburg
0900 4387766
www.ssonml.nl
steunpuntautisme@ssonml.nl

Angelica van Gastel
a.v.gastel@ssonml.nl

----------

Steunpunt Autisme Midden Limburg Triade ambulante dienst
Bergerweg 23
6085 AS Horn
0475 581349
www.triade-ad.nl

Francis Gravestein
francis.gravestein@aloysiusstichting.nl

----------

Steunpunt autisme cluster 2 Mgr. Hanssen voor zuid- en midden limburg
Zandbergsweg 115
6432 CC Hoensbroek
045 5631263

Leon Hazen
leon.hazen@mgrhanssen.nl

 --------------

Stichting Mosalira

Marijke Zelissen

m.zelissen@mosalira.nl

 

NOORD-BRABANT

Autisme en onderwijs Midden Brabant
Kracht van Speciaal

06 37282697

http://www.autismesteunpuntmiddenbrabant.nl

Charlotte van Poppel
c.vpoppel@krachtvanspeciaal.com

----------

Autisme Steunpunt Zuidoost-Brabant

Venetiëstraat 43

5632 RM Eindhoven

088-2140102

www.autismesteunpunt.nl

Saskia Sliepenbeek
saskia@autismesteunpunt.nl

Hans Weijers
hans@autismesteunpunt.nl

Dana van den Dungen

dana@autismesteunpunt.nl

 

----------

KEC Het Driespan

076-5025995 

www.hetdriespan.nl

Wendy van Eijl

WEijl@driespan.koraalgroep.nl

Kenniscentrum Flexinos

076-5717144

www.flexinos.nl

Mieke den Haan

Mieke.denHaan@inos.nl

Ben Kusters

Ben.Kusters@inos.nl

SO De Kameleon 

0165-570950

www.dekameleonkpo.nl

Conny van de Berg

c.v.d.berg@dekameleonkpo.nl

----------

Steunpunt Autisme REC Oost, regio Achterhoek
06  516 006 61
www.onderwijssteunpuntautisme.nl
autismeachterhoek@rec-oostned.nl

Mw. drs. A. Bieleman

 

Noord-Holland

Autisme steunpunt Amsterdam/Diemen
Waterkersweg 182
06-12 52 32 73
Luna Beukema ( primair onderwijs)

luna@autismesteunpuntamsterdam.nl

 

OVERIJSSEL

Expertise Autisme Zwolle e.o.
Onderwijscentrum de Twijn

Postbus 30190
8003 CD Zwolle
Bezoekadres:

Dr.Hengeveldweg 2

8025 AK Zwolle

http://www.detwijn.nl

 

Marian Grotens

mgrotens@detwijn.nl

0620401609 (ma - vrij)

 

----------

Steunpunt Autisme Twente e.o

Europastraat 50-A1

7622 KG Borne
06-24 130 149
www.steunpuntautismetwente.nl

Jeannette Hulsmeijers-Kerkhof
info@steunpuntautismetwente.nl

 

 

UTRECHT

Steunpunt RECMzW
Rotsoord 36
3523 CL Utrecht
030 2525004
www.kentalisonderwijs.nl/Het-Rotsoord

B.Kersbergen
b.kersbergen@kentalis.nl

SWV PO Utrecht (Reactys)

Marlies Uijterschout

marliesuijterschout@swvutrechtpo.nl

----------

Auris Houten
Pelmolen 26
3994 XZ Houten
030 6340625
www.auris.nl

Marieke de Vries-Hofman
m.d.vries-hofman@auris.nl

----------


ZUID-HOLLAND

Steunpunt  Zoetermeer VO
Buitenhofdreef 10
2526 XR Delft
06 12208161
www.steunpunt-autisme.nl

Caroline Zoon
Steunpuntdenhaag@vazze.nl

----------

Het Steunpunt NZH, regio Delft/Westland e.o.
Buitenhofdreef 10
2625 XR Delft
06 42405075
www.steunpunt-autisme.nl

Cissy Canninga
steunpuntdelft@vazze.nl

----------

Steunpunt NZH, regio duin- en bollenstreek.
Stakman Bossestraat 81 
2203 GH Noordwijk
071 3621661
www.steunpunt-autisme.nl

Ineke van Welbergen
ineke.vwelbergen@zmlkduinpieper.nl

----------

Regionaal Steunpunt ZHZ
Postbus 1344
3000 BH Rotterdam
010 2806339 (kies 2)
www.steunpuntautisme.info
info@steunpuntautisme.info

JYvette van Hoof
yvanhoof@swvdordrecht.nl

----------

Steunpunt NZH, regio Gouda, Alphen a/d Rijn e.o.
Henry Dunantweg 11
2402 NM Alphen aan den Rijn
06 81499009
www.steunpunt-autisme.nl

Corine Heetebrij
che@scopemail.nl

----------

Steunpunt NZH, regio Leiden e.o., Zoetermeer PO
Endegeesterstraatweg26
2342 AK Oegstgeest
06-14420385
www.steunpunt-autisme.nl

Ank Poland
a.poland@leokanner.nl

----------